Designový nábytek

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, což znamená označit, vyznačit, navrhnout. Může označovat jak činnost návrháře, tak výsledný produkt jeho činnosti – v našem případě designový nábytek.

Designový nábytekVondom Vertex

Designéři z celého světa mají v dnešní době volné pole působnosti k rozvíjení svých neotřelých a odvážných nápadů, jak vytvořit designový nábytek. Naše společnost spolupracuje se samou špičkou tohoto ledovce. Námi dodávaný designový nábytek se vyznačuje nejen osobitým stylem, ale hlavně smyslem pro detail. Spolupracujeme převážně s italskými partnery. Italové designový nábytek pozvedli na ještě vyšší úroveň. Klasický materiál halí do nových barevných odstínů. Vytváří neotřelé kombinace a užitkovým standardům vdechují nový, osobitý styl.

Designový nábytek Peacock

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Sami se o design jako takový a novinky na trhu aktivně zajímáme a hledáme nové možnosti. Proto se kromě prodeje designového nábytku zajímáme i o design interiéru a nabízíme interiérové poradenství. Designový nábytek nás jednoduše baví.

Designový nábytek – to jsou i ty největší veletrhy, kterých se aktivně účastníme, kde čerpáme novinky a zároveň získáváme nové obchodní kontakty. Našimi předními partnery jsou např. italské firmy Vondom, Pintdecor a Tekno.

Designový nábytek Sloo

Náš designový nábytek podtrhne Vaši osobnost. Vyjádřete svůj styl!